Montujemy i serwisujemy klimatyzacje od 20 lat

Gwarancja nawet 10 lat

Na wybrane klimatyzacje

Montujemy i serwisujemy

w całej Wielkopolsce

Zadzwoń: 506 035 815

Doradzimy w wyborze

Nasza oferta

Nasza oferta

Niezależnie czy jest to klimatyzacja do małego domu czy też do wielkopowierzchniowego obiektu – w każdym z tych przypadków ważny jest prawidłowy montaż.

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w montażu i serwisie klimatyzacji a nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów:

Montaż klimatyzacji

Profesjonalny i szybki montaż - dla Twojej wygody pracujemy 7 dni w tygodniu. Pracujemy na sprawdzonych rozwiązaniach przy zachowaniu wszelkich dobrych praktyk z zakresu bezpieczeństwa.

Serwis i naprawa klimatyzacji

Każdy, kto przyzwyczaił się do klimatyzacji wie jak bardzo jej brakuje. Jeśli przydarzyła się awaria - skontaktuj się z nami. Usuniemy ją szybko!

Odgrzybianie klimatyzacji

Okresowe oczyszczanie i odgrzybianie klimatyzacji jest niezbędne, aby zachować pełną funkcjonalność klimatyzacji i nie stworzyć zagrożenia dla zdrowia.

Przeglądy okresowe klimatyzacji

Lepiej zapobiegać niż leczyć - regularnie wykonywane przeglądy pozwalają uniknąć wielu awarii, które mogą się okazać kosztowne w przypadku zaniedbań.

Usługi dedykowane dla firm

Realizujemy niestandardowe i duże zlecenia dla firm budowlanych, sklepów wielkopowierzchniowych - zaufaj naszemu doświadczeniu. Zaprojektujemy i zainstalujemy odpowiedni system klimatyzacyjny w Twojej firmie.

Zapytaj o wycenę